Zespół Szkół w Rzeczniowie
im. ks. prof. Józefa Pastuszki

Publiczne Gimnazjum


„Kto Ojczyźnie swej służy, sam sobie służy”
P. Skarga


Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩  2013  ۩  2012  ۩  2011  ۩  2010  ۩  2009  ۩  2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 
Absolwenci Gimnazjum w Rzeczniowie


Czas wlecze się … nieubłaganie


Rok ukończenia 2015
     Film rocznika 2015 >>>> Zobacz

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Magdalena Osuch-Dryjas

      Cichosz Aleksandra, Cichosz Marcin, Cygan Weronika, Dwojakowski Patryk, Fijas Łukasz, Gierada Rafał, Kaczor Anna, Kargul Patrycja, Nowak Damian, Nowakowska Izabela, Okrutny Maciej, Ołowiak Sylwia, Pastuszka Maciej, Pisarek Klaudia, Polak Patrycja, Rynio Piotr, Sobólska Martyna, Stola Maciej, Sypuła Aleksandra, Wiatrowski Tomasz, Włodarski Michał.



     Klasa III b
     Wychowawcy klasy: Mirosław Zardzewiały

      Borcuch Michał, Borek Karolina, Bugajski Piotr, Gąsior Aleksandra , Gontarczyk Maciej, Jaroszek Izabela, Kaczor Kamil, Kaczor Patryk, Kutera Kinga, Leśkiewicz Adrian, Moskwa Kamila, Pałka Paulina Izabela, Pastuszka Kinga, Rozwadowski Radosław, Rynio Sebastian, Sieradzki Krystian, Skrobisz Artur, Wróbel Karolina, Wróbel Łukasz, Zardzewiały Mateusz, Zardzewiały Wojciech.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2014

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Ewa Węgrzecka

      Bochniak Magda, Capała Dawid, Falecki Sebastian, Chwała Bartłomiej, Kępczyk Adam, Lis Anna, Łygan Karolina, Maj Szymon, Misztal Agata, Nowakowski Dominik, Okrutna Ilona, Pastuszka Mateusz, Polak Jakub, Sypuła Iga, Sypuła Maciej, Włodarski Błażej, Wojtas Tomasz, Wróbel Zuzanna, Zaborowska Anna, Zaborowski Sebastian, Zając Wioleta..



     Klasa III b
     Wychowawcy klasy: Danuta Kozieł, Tadeusz Rokicki

      Borek Angelika, Brodala Piotr, Doroszyńska Luiza, Dziura Jakub, Giemza Patryk, Głocki Rafał, Gontarczyk Bartosz, Gontarczyk Sebastian, Krzemińska Małgorzata, Kubik Julita, Lis Monika, Marek Paweł, Miller Sylwester, Moskwa Piotr, Piątek Wiktoria, Rojecka Milena, Rojecki Krystian, Rynio Paweł, Sar Sylwia, Śliwa Natalia, Tracz Michał, Wróbel Katarzyna.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2013

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Edyta Sałek
     Film o klasie >>>> Zobacz

      Andrzejewska  Żaneta, Borek  Anna, Borek Iwona, Bugajski Paweł, Gontarczyk Michał, Leśkiewicz Karolina, Mąkosa Mateusz, Nachyła Ilona, Niewczas Łukasz, Nowakowski Sebastian, Okrutny Aleksandra, Orzeł Dawid, Pastuszka Wiktoria, Piątek Natalia, Rynio Magda, Sobólski Patryk, Tracz Karol.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Krystyna Kaca

      Borek Paulina, Burek Emilia, Cichosz Małgorzata, Dwojakowski Robert, Fabiszewska Kinga, Gawlik Wioleta, Gruszczyńska Emilia, Kutera Hubert, Lewandowska Martyna, Lorek Marta, Makowski Damian, Markowski Dominik, Miłek Daniel, Nicpoń Karol, Pastuszka Małgorzata, Pęcak Aleksandra, Walerczak Szymon, Węgrzecka Małgorzata, Wróbel Magdalena.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2012

     Klasa III a
     Wychowawcy klasy: Joanna Wicik, Justyna Bębenek

      Bębenek  Emila, Borcuch  Tomasz, Bugajski  Ernest, Cieślak  Dariusz, Główka  Patryk, Gontaczyk  Krystian, Kaca  Konrad, Lis  Bartłomiej, Łata  Emil, Maciejewski  Krzysztof, Marek  Dominik, Nachyła  Sylwia, Okrutny  Sylwia, Paluch  Dominika, Paprocka  Karolina, Pietruszka  Daniel, Pisarek  Kinga, Sar  Patrycja, Traczyńska  Sylwia, Wojtas  Rafał, Wojtas  Sebastian, Wolska  Katarzyna, Zaborowski  Łukasz.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Ewa Dąbrowska

      Bochniak  Marta, Borek  Patryk, Chmielewska  Izabella, Dziura  Piotr, Fijas  Aleksandra, Góra  Marta, Kopczyński  Sebastian, Majchrzyk  Krystian, Małek  Paulina, Marchewka  Justyna, Nachyła  Paulina, Pastuszka  Anna, Pastuszka  Magdalena, Piątek  Adrian, Pietruszka  Sebastian, Rękawik  Szymon, Sobczak  Patrycja, Ślęzak  Luiza, Walerczak  Łukasz, Węgrzecki  Igor, Wróbel  Tomasz, Wróbel  Weronika, Zaborski  Emil, Zaborski  Łukasz, Zardzewiała  Klaudia, Żurek  Kinga.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2011

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Danuta Kozieł
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bajon  Patrycja, Bajór  Michał, Bębenek  Mariusz, Czyżewska  Anna, Lachowicz  Ewelina, Lis  Przemysław, Moskwa  Ewelina, Nicpoń  Martyna, Nowakowska  Patrycja, Ołowiak  Katarzyna, Sar  Piotr, Sobolewski  Sławomir, Szpunar  Kinga, Wicik  Bartłomiej, Wodzyński  Maciej, Wróbel  Łukasz, Zaborowski  Piotr, Zając  Angelika.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Ewa Węgrzecka
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Borek  Dawid, Czarnecka  Patrycja, Dwojakowska  Paulina, Fijas  Bartłomiej, Fijas  Michał, Gębski  Maciej, Kapturkiewicz  Sławomir, Kapturkiewicz  Sylwia, Kurek  Mateusz, Leśkiewicz  Kamil, Łata  Konrad, Nachyła  Dominik, Ołowiak  Anna, Pastuszka  Krystian, Pastuszka  Michał, Polak  Joanna, Skrzypczyk  Sebastian, Skrzypczyk  Sylwia, Wiączek  Bartosz.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2010

     Klasa III a
     Wychowawcy klasy: Ewa Dąbrowska, Tadeusz Rokicki
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Adamska  Aleksandra, Adamska  Natalia, Borek  Paweł, Bystroń  Hubert, Celuch  Radosław, Chmielewska  Beata, Dudek  Natalia, Dukielska  Justyna, Fabiszewska  Katarzyna, Falecka  Agata, Gębska  Magdalena, Kozera  Piotr, Lis  Krzysztof, Nachyła  Kamil, Nowakowski  Hubert, Pastuszka  Paweł, Rękawik  Dawid, Rożek  Karolina, Rynio  Paweł, Sar  Dominik, Sypuła  Katarzyna, Wojtas  Aneta, Wojtas  Ewelina, Wójcik  Katarzyna, Zaborski  Andrzej, Zaborski  Mateusz, Zaborski  Sylwester.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Edyta Sałek

      Krzysztof  Bajon, Joanna  Barszcz, Rafał  Betlejewski, Sylwia  Bugajska, Hubert  Capała, Przemysław  Drynia, Patrycja  Gawlik, Jakub  Gontarczyk, Damian  Gutowski, Katarzyna  Kaczor, Marta  Kępczyk, Marcin  Kozieł, Ewelina  Łata, Kamil  Moskwa, Adrian  Pastuszka, Kinga  Pastuszka, Agnieszka  Pękala, Sebastian  Pękala, Patrycja  Piątek, Małgorzata  Pisarek, Marlena  Polak, Mateusz  Szymański, Monika  Wawrzak, Aleksandra  Wojtas, Martyna  Zaborowska, Krzysztof  Zaborowski.


do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2009

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Joanna Wicik
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bębenek  Piotr, Bęc  Mikołaj, Derlatka  Dominik, Dygas  Andrzej, Fabiszewski  Karol, Faliszewska  Maria, Fijas  Jakub Michał, Gołąb  Małgorzata, Jasiński  Krzysztof, Kapturkiewicz  Rafał, Kopczyńska  Anita, Lis  Damian, Łyżwa  Alina, Nowak  Magdalena, Płucisz  Maciej, Radzimowski  Łukasz, Rozwadowski  Przemysław, Sikorska  Aleksandra, Wicik  Aleksandra, Wróbel  Magdalena, Zaborowska  Sylwia.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Iwona Sionek-Skrzypczyk

      Bajon  Konrad, Borek  Paulina, Brodziński  Grzegorz, Brodziński  Kamil, Czarnecka  Julita, Dąbrowski  Jakub, Gawlik  Mateusz, Giemza  Aleksandra, Idziak  Maciej, Krzemińska  Aleksandra, Kupidura  Weronika, Lachowicz  Marcin, Leszczyńska  Ewelina, Łata  Marcin, Nowak  Monika, Pastuszka  Aleksandra, Pastuszka  Anna, Piątek  Wojciech, Trawczyńska  Aleksandra, Węgrzecki  Jarosław.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Krystyna Kaca
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bogdańska  Anita, Borek  Emilia, Capała  Paulina, Gierazińska  Karolina, Janiec  Paulina, Kąkol  Mateusz, Kozera  Michał, Kutera  Wioleta, Lis  Artur Piotr, Majchrzyk  Karolina, Markowska  Patrycja, Miziński  Daniel, Pastuszka  Łukasz, Pastuszka  Sylwester, Sobólska  Ewelina, Wiącek  Nikodem, Wojdyła  Krzysztof, Wojtas  Rafał, Wróbel  Paulina.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2008

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Henryka Kiepas

      Borek  Ilona, Borek  Patryk, Celuch  Damian, Chmielewska  Katarzyna, Dukielski  Karol, Dziura  Ewelina, Dziura  Karolina, Jaroszek  Magdalena, Kapturkiewicz  Marlena, Kępczyk  Urszula, Kiepas  Hubert, Korycka  Marta, Król  Paulina, Niewczas  Anita, Ołowiak  Paulina, Przepiórka  Dorota, Rożek  Damian, Stachowicz  Justyna, Wicik  Daria, Wrona  Emilia, Zaborowski  Paweł, Zaborski  Piotr.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Danuta Kozieł

      Barszcz  Piotr, Borek  Agnieszka, Capała  Tomasz, Faliszewski  Mateusz, Kaca  Dominik, Kaca  Piotr, Kupidura  Izabela, Lorek  Magdalena, Nowocień  Mateusz, Ołowiak  Piotr, Pastuszka  Adrian, Pastuszka  Joanna, Pryciak  Urszula, Sadowski  Marcin, Siwiec  Marta, Stojak  Marta, Wawrzak  Aneta, Włodarska  Katarzyna, Zaborski  Paweł, Zaczek  Michał, Zając  Marlena.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Tadeusz Rokicki

      Bajór  Ewelina, Bębenek  Magdalena, Chwała  Adrian, Cieciora  Mateusz, Fijas  Kamila, Letkiewicz  Marcin, Lis  Andrzej, Maj  Marta, Mąkosa  Ernest, Nowakowski  Piotr, Owczarek  Mariusz, Pastuszka  Sylwia, Pęcak  Sandra, Skowroń  Bartosz, Skrzypczyk  Agata, Skrzypczyk  Monika, Stachowicz  Magdalena, Tracz  Łukasz, Traczyńska  Paulina, Trawczyński  Damian, Walerczak  Jagoda.



     Klasa III d
     Wychowawca klasy: Ewa Węgrzecka

      Bajon  Anna, Bystroń  Ilona, Czernik  Ilona, Czernik  Marcin, Dziura  Anita, Gajos  Sebastian, Gałczeński  Arkadiusz, Głód  Sławomir, Góra  Aneta, Kaczor  Mateusz, Kot  Marta, Łyżwa  Ewa, Pastuszka  Michał, Pietruszka  Marta, Przybytniewski  Mateusz, Sierpień    Anna, Sobczak  Damian, Szymańska  Ewelina, Traczyński  Mateusz.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2007

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Krystyna Kaca

      Bajon  Daniel, Borek  Kamil, Cieciora  Sebastian, Dąbrowska  Aleksandra, Deja  Ilona, Dygas  Daniel, Janiec  Angelika, Kaczmarzyk  Agnieszka, Leśkiewicz  Edyta, Leśkiewicz  Katarzyna, Letkiewicz  Karolina, Majchrzyk  Łukasz, Maleta  Patryk, Moskwa  Aleksandra, Nachyła  Damian, Nicpoń  Damian, Paprocki  Piotr, Pawelec  Agnieszka, Piątek  Aleksandra, Piątek  Magdalena, Pietruszka  Marta, Płucisz  Damian, Rozwadowski  Dominik, Szymański  Kamil, Tracz  Jagoda, Tracz  Rafał, Wróbel  Justyna.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Ewa Wicik kl. I-II i  Edyta Sałek kl. III
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bajór  Mariola, Bęc  Paweł, Borek  Karol, Cieciora  Łukasz, Faliszewska  Katarzyna, Korycki  Maciej, Kozieł  Michał, Letkiewicz  Piotr, Lorek  Dariusz, Lorek  Mariusz, Majchrzyk  Wioleta, Niewczas  Sylwia, Pastuszka  Mateusz, Szymańska  Agata, Szymański  Łukasz, Tracz  Marta, Walerczak  Nina, Wawrzak  Mateusz, Wolski  Łukasz, Wójcik  Piotr, Wróbel  Kamila, Zaborowski  Damian, Zaborowski  Dariusz, Zając  Dominika.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Marzanna Mazur

      Andrzejewski  Rafał, Bajon  Sebastian, Chwała  Sebastian, Drynia  Magdalena, Dziura  Dawid, Dziura  Konrad, Konopka  Małgorzata, Kozera  Damian, Lis  Kamil, Madej  Kamil, Nowak  Dominik, Pastuszka  Aleksandra, Pastuszka  Karol, Rogala  Patryk, Rynio  Damian, Sajur  Paweł, Sypuła  Sylwia, Wojtas  Karolina, Zaborowski  Dawid.




do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2006

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Edyta Sałek
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Borek  Łukasz, Chmielewska  Katarzyna, Chmielewski  Rafał, Dziura  Kamil, Gawlik  Agata, Ginał  Dawid, Kiepas  Bartłomiej, Kocjan  Aleksandra, Kosno  Sylwia, Kutera  Marcin, Lis  Michał, Nowocień  Łukasz, Okrutny  Mateusz, Pastuszka  Katarzyna, Pastuszka  Łukasz, Pawelec  Paulina, Piątek  Katarzyna, Pisarek  Agnieszka, Tomanek  Ewa, Tracz  Karolina, Wasek  Milena, Wodzyńska  Natalia, Wróbel  Emili, Zaborowska  Paulina.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Joanna Wicik

      Altenberg  Luiza, Bębenek  Przemysław, Borcuch  Katarzyna, Bukowski  Marcin, Capała  Dominika, Czarnecki  Michał, Dunal  Karolina, Gawlik  Piotr, Głodała  Ilona, Głód  Piotr, Grzebuła  Ewelina, Grzebuła  Karol, Jaroszek  Mateusz, Kargul  Katarzyna, Krzemiński  Łukasz, Lis  Magdalena, Niedziela  Kamil, Niewadzi  Mateusz, Pryciak  Joanna, Pytlak  Mateusz, Tracz  Paweł, Wójtowicz  Dawid.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Aneta Stateczna

      Balcerowska  Ilona, Bębenek  Artu, Dzik  Michał, Gajos  Mateusz, Giemza  Mariusz, Góra  Andrzej, Góralski  Grzegorz, Kaczmarzyk  Dorota, Kiepas  Piotr, Majchrzyk  Kamil, Moskwa  Rafał, Nowak  Patrycja, Nowakowska  Jagoda, Pastuszka  Dariusz, Pastuszka  Dominika, Pietrzykowski  Grzegorz, Pisarek  Łukasz, Skrzypczyk  Paweł, Stachowicz  Ewa, Włodarski  Paweł, Wojdyła  Monika, Wróbel  Karol, Zaborowski  Filip, Zaczek  Elżbieta.



     Klasa III d
     Wychowawca klasy: Ewa Węgrzecka

      Bajon  Anna, Bystroń  Ilona, Czernik  Ilona, Czernik  Marcin, Dziura  Anita, Gajos  Sebastian, Gałczeński  Arkadiusz, Głód  Sławomir, Góra  Aneta, Kaczor  Mateusz, Kot  Marta, Łyżwa  Ewa, Pastuszka  Michał, Pietruszka  Marta, Przybytniewski  Mateusz, Sierpień    Anna, Sobczak  Damian, Szymańska  Ewelina, Traczyński  Mateusz.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2005

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Danuta Kozieł

      Bajon  Radosław, Borek  Justyna, Choroś  Anna, Dąbrowska  Anna, Giemza  Patrycja, Gutowski  Kamil, Janiec  Hubert, Kot  Karolina, Łata  Jarosław, Łata  Justyna, Madej  Anita, Maj  Tomasz, Maleta  Mateusz, Mazur  Magdalena, Nowak  Katarzyna, Nowocień  Ilona, Owczarek  Rafał, Piątek Karolina, Pisarek  Sylwester, Przybytniewski  Sylwester, Skóra  Jacek, Stojak  Kamil, Tracz  Kamil.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Henryka Kiepas

      Borcuch  Paweł, Dąbrowski  Karol, Konopski  Michał, Kruk  Przemysław, Kuc  Katarzyna, Leszczyńska  Sylwia, Majchrzyk  Ilona, Makowska  Sylwia, Moskwa  Paulina, Nicpoń  Łukasz, Nowak  Lucyna, Nowak  Magda, Nowakowski  Artur, Piątek  Kamil, Pietruszka  Radosław, Pisarek  Rafał, Skowroń  Mateusz, Ślęzak  Mateusz, Tuzinek  Sylwester, Walerczak  Honorata, Wicik  Damian, Wróbel  Beata, Zaborski  Piotr, Zielińska  Anita.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Tadeusz Rokicki

      Andrzejewski  Michał, Czernik  Paweł, Czernik  Piotr, Faliszewski  Paweł, Gałek  Mateusz, Gawlik  Tomasz, Glista  Tomasz, Jabłoński  Damian, Kucimaja  Damian, Niedziela  Damian, Pastuszka  Michał, Pisarek  Tomasz, Rozwadowski  Łukasz, Serafin  Sebastian, Siwiec  Konrad, Wójtowicz  Robert, Wróbel  Damian.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2004

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Ewa Wicik
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bajon  Paweł, Betlejewski  Łukasz, Borek  Ewelina, Chmielewski  Piotr, Chołuj  Maksymilian, Czubak  Ewa, Fila  Emilia, Ginał  Żaneta, Kocjan  Ewelina, Kocjan  Katarzyna, Kucimaja  Emilia, Maciejewska  Ewelina, Maj  Robert, Moskwa  Marta, Nogal  Michał, Okrutna  Ewelina, Pastuszka  Karolina, Pastuszka  Mateusz, Przybytniewski  Łukasz, Rokicki  Przemysław, Rozwadowski  Jarosław, Skrzypczyk  Aneta, Stachowicz  Milena, Tomanek  Anna, Tracz  Olga, Włodarski  Piotr, Zagożdżon  Hubert.



     Klasa III b
     Wychowawcy klasy: Małgorzata Burek, Leszek Dąbrowski, Michał Wójcik

      Bębenek  Ilona, Borek  Emilia, Borek  Kamil, Chmielewska  Magdalena, Kaczmarzyk  Wioleta, Lorek  Monika, Małek  Karolina, Marciniak  Dominik, Nowak  Anna, Nowocień  Mariusz, Pastuszka  Rafał, Pryciak  Beata, Pryciak  Łukasz, Tuz  Wioleta, Wróbel  Justyna, Zajma  Łucja, Zardzewiała  Maria.



     Klasa III c
     Wychowawca klasy: Ewa Węgrzecka

      Andrzejewska  Katarzyna, Bajon  Sylwia, Bartos  Paweł, Bieliński  Piotr, Cieślik  Marcin, Dziura  Michał, Gutowski  Łukasz, Grzebuła  Ewa, Krakowiak  Piotr, Leszczyńska  Anita, Lis  Dariusz, Pryciak  Marta, Rzońca  Mariusz, Skrzypczyk  Ewelina, Skrzypczyk  Milena, Szymańska  Karolina, Szymańska  Wioletta, Tomanek  Anna–Maria, Tuzinek  Iwona.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2003

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Joanna Wicik
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Balcerowski  Martynian, Bęc  Magda, Cukierski  Kamil, Faliszewski  Dariusz, Góra  Małgorzata, Kąkol  Iwona, Kołodziejska  Matra, Król  Paweł, Lorek  Łukasz, Pastuszka  Magdalena, Płatek  Patrycja, Przepiórka  Justyna, Rzońca  Edyta, Siwiec  Agata, Skrzypczyk  Grzegorz, Strojna  Anna, Tomanek  Angelika, Włodarska  Agnieszka, Wolski  Emil, Wróbel  Krystian, Zaczek  Artur, Zaczek  Karol, Zardzewiały  Łukasz, Zieliński  Piotr,



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Edyta Sałek
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Bajon  Katarzyna, Bajon  Dominika, Bartos  Anna, Borcuch  Łukasz, Borek  Agata, Celuch  Agnieszka, Chmielewska  Karolina, Cieciora  Arkadiusz, Dąbrowski  Sławomir, Dłużewski  Tomasz, Feryniec  Ewelina, Gałek  Grzegorz, Gawlik  Marcin, Kurek  Katarzyna, Makowska  Marta, Ołowiak  Jakub, Pastuszka  Hubert, Pawelec  Maciej, Pucułek  Paweł, Serafin  Kamil, Świostek  Łukasz, Traczyński  Konrad, Wróbel  Anna.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 


Rok ukończenia 2002

     Klasa III a
     Wychowawca klasy: Tadeusz Rokicki

      Balcerowski  Tomasz, Bębenek  Jarosław, Bębenek  Katarzyna, Bieniek  Sebastian, Borek  Robert, Chmielewska  Anna, Czarnecka  Joanna, Feryniec  Sylwia, Góra  Karol, Herman  Magdalena, Konopka  Magdalena, Kozera  Magdalena, Łata  Daniel, Łata  Ewelina, Łosiak  Aneta, Maj  Piotr, Majchrzyk  Robert, Marchewka  Ilona, Marek  Anna, Murawski  Grzegorz, Nowak  Paweł, Nowakowska  Magdalena, Pastuszka  Agata, Pastuszka  Jacek, Przybytniewski  Marcin, Rękawik  Marcin, Wróbel  Mateusz.



     Klasa III b
     Wychowawca klasy: Danuta Kozieł

      Bańcerowski  Tomasz, Bęc  Małgorzata, Borcuch  Łukasz, Borek  Marcin, Bukowski  Krzysztof, Chmielewski  Paweł, Cieślik  Karolina, Dąbrowski  Dawid, Derlatka  Anna, Dudek  Ewelina, Dunal  Małgorzata, Główka  Monika, Kaczmarzyk  Mariola, Krzak  Radosław, Łyżwa  Małgorzata, Makowska  Ewelina, Makowska  Jolanta, Niewadzi  Łukasz, Ołowiak  Michał, Rynio  Mariusz, Skrzypczyk  Łukasz, Sobolewski  Sylwester, Szymański  Marcin, Tusiński  Łukasz, Tusiński  Michał, Tusiński  Robert, Wróbel  Monika, Zawal  Karolina, Ziętek  Aneta.



     Klasa III c
     Wychowawcy klasy: Alicja Bielińska, Henryka Kiepas
     Strona klasy >>>> Zobacz

      Balcerowski  Kamil, Barszcz  Paweł, Bębenek  Joanna, Bębenek  Tomasz, Faliszewski  Michał, Gruszczyński  Maciej, Grzebuła  Łukasz, Krężelewski  Paweł, Król  Łukasz, Kurek  Barbara, Nachyła  Paulina, Okrutny  Piotr, Osuch  Monika, Rokicki  Arkadiusz, Rzońca  Martyna, Sajur  Karolina, Sikorska  Karolina, Skrzypczyk  Katarzyna, Skrzypczyk  Piotr, Sypuła  Marcin, Tomanek  Jarosław, Tomanek  Monika, Tomanek  Rafał, Wojtas  Marcin, Wojtas  Mariusz, Wolski  Arnold, Wójcik  Robert, Zaczek  Edyta, Zawal  Katarzyna.

do góry



Wybierz rocznik:  ۩  2015  ۩  2014  ۩   2013  ۩   2012  ۩   2011  ۩   2010  ۩   2009  ۩   2008  ۩  2007  ۩  2006  ۩  2005  ۩  2004  ۩  2003  ۩  2002  ۩ 

do góry




     
Ostatnia modyfikacja:   26-09-2015 , 21:14
Liczba odwiedzin:  13094
Ostatnia wizyta:  05:58:10
28 czerwca 2017